Facebook |  ВКонтакте | Город Алматы 
Выберите город
А
  • Актау
  • Актобе
  • Алматы
  • Аральск
  • Аркалык
  • Астана
  • Атбасар
  • Атырау
Б
  • Байконыр
Ж
  • Жезказган
  • Житикара
З
  • Зыряновск
К
  • Капчагай
  • Караганда
  • Кокшетау
  • Костанай
  • Кызылорда
Л
  • Лисаковск
П
  • Павлодар
  • Петропавловск
Р
  • Риддер
С
  • Семей
Т
  • Талдыкорган
  • Тараз
  • Темиртау
  • Туркестан
У
  • Урал
  • Уральск
  • Усть-Каменогорск
Ф
  • Форт Шевченко
Ч
  • Чимбулак
Ш
  • Шымкент
Щ
  • Щучинск
Э
  • Экибастуз

Алга, Казахстан!!!

Дата: 18 января 2011 в 13:50

Алга, Казахстан!!!

Қазақстан спортын дамыту қоры Астана мен Алматы қалаларында 7-ші қысқы Азия ойындарына қатысатын спортшылрамыздың тізімін жариялап отыр. Естеріңізге сала кетейік, қысқы спорт түрлерінен өтетін ойындар қаңтардың 30-ы мен ақпанның 7-сі аралығында болады.

Аты дардай Азиадамыз да сөйтіп әне міне дегенше басталғалы тұр. Ал тізімге қарасақ, Азиадамыздың алдында ұятқа қалғандаймыз. Неге екенін төмендегі тізімге көз жүгірткенде байқайсыздар. Әрине, спорттағы жеңіс ортақ, ел мерейі ортақ. Бірақ осы уақтықа дейін толық құрамда қазақ жастарының командасын іріктеу неге мүмкін болмай келе жатқаны түсініксіз. Әлде спорт саласына бөлініп жбастаған қырауар қаражы мен қамқор пейілден  де  қазақтың  қағажу қалғаны ма? Тізімдегілердің дені «бас!» «шап!» «берме намысты!» деп келетін қазақы жалынды сөздерден жігерленбесі белгілі. Оларға телараналардағы Азиаданың жарнамасындағыдай «Алга, Казахстан!» деп қана айқайлаған жөн. Алга, Казахстан! Жыртыл, Казахстан!

Шаңғы

1. Полторанин Алексей Юрьевич (ШҚО)
2. Чеботько Николай Сергеевич (Ақмола облысы)
3. Черепанов Сергей Петрович (ШҚО)
4. Величко Евгений Александрович (Ақмола облысы)
5. Кошевой Евгений Николаевич (Ақмола облысы)
6. Матвиенко Геннадий Анатольевич (ШҚО)
7. Ахмадиев Ердос Жақсымбыұлы (ШҚО)
8. Старостин Марк Юрьевич (Астана)
9. Волотко Денис Владимирович (Ақмола облысы)
10. Головко Андрей Валерьевич (Павлодар облысы)
11. Малахова Светлана Анатольевна (ШҚО)
12. Коломина Елена Владимировна (ШҚО)
13. Рощина Татьяна Андреевна (Ақмола облысы)
14. Яцкая Оксана Александровна (ШҚО)
15. Матросова Марина Михайловна(ШҚО)
16. Слонова Анастасия Александровна (ШҚО)
17. Сахнова Елена Юрьевна (Ақмола облысы)
18. Семеновых Екатерина Владимировна (ШҚО)
19. Антонова Елена Вячеславовна (БҚО)
20. Шеденко Татьяна Анатольевна (Ақмола облысы)
21. Батяйкин Александр Степанович (Главный тренер)
22. Кучук Алексей Владимирович (Команда жетекшісі)
23. Тишков Сергей Васильевич (Аға жаттықтырушы) (ерлер)
24. Филимонов Владимир Яковлевич (Аға жаттықтырушы) (әйелдер)
25. Васильев Виктор Петрович (Бапкер)
26. Снытин Сергей Семенович (Бас бапкер)
27. Наконечный Алексей Александрович (Бапкер)
28. Черепанов Павел Петрович (Бапкер)
29. Смирнов Виктор Николаевич (бапкер — смазчик)
30. Кочетков Олег Александрович (Бапкер — смазчик)
31. Борцов Владимир Анатольевич (Бапкер — смазчик)
32. Зайцев Андрей Александрович (Бапкер — смазчик)
33. Коваленко Светлана Михайловна (Врач)
34. Борщев Василий Юрьевич (Массажист)

Биатлон

1. Червяков Александр Иванович (Ақмола облысы)
2. Савицкий Ян Анатольевич (ШҚО)
3. Трифонов Александр Валерьевич (ШҚО)
4. Кеңесов Диас Ерікұлы (Алматы облысы)
5. Брайченко Николай Викторович (Ақмола облысы)
6. Наумик Сергей Константинович (ШҚО)
7. Хрусталева Елена Владимировна (Алматы облысы)
8. Лебедева Анна Петровна (Ақмола облысы)
9. Лебедева Марина Петровна (Ақмола облысы)
10. Полторанина Ольга Михайловна (ШҚО)
11. Можевитина Инна Витальевна (ШҚО)
12. Окольздаева Галина Михайловна (Ақмола облысы)
13. Ткачук Александр Петрович (Бас бапкер)
14. Әбутәліпов Ерназар Сапарғалиұлы (Команда жетекшісі)
15. Дутченко Михаил Васильевич (Аға жаттықтырушы) (ерлер)
16. Макаров Геннадий Петрович (Аға жаттықтырушы ) (әйелдер)
17. Смирнов Виктор Борисович (Бапкер)
18. Чурбаков Виктор Владимирович (Бапкер)
19. Пантов Дмитрий Анатольевич (Бапкер)
20. Хрусталев Владимир Федорович (Бапкер)
21. Белопухов Андрей (Смазчик)
22. Дуркин Евгений (Смазчик)
23. Горобец Игорь (Биохимик)
24. Гринин Денис (Массажист)

Тау шаңғысы

1. Кошкин Дмитрий Александрович (Алматы)
2. Тельминов Алексей Васильевич (Алматы)
3. Черниченко Павел Андреевич (Алматы)
4. Закурдаев Игорь Валерьевич (ШҚО)
5. Пименов Тарас Васильевич (ШҚО)
6. Черепанова Екатерина Владимировна (Алматы)
7. Анташкевич Мария (ШҚО)
8. Федотова Людмила Евгеньевна (Алматы)
9. Чаадаев Сергей Алексеевич (Бас бапкер)
10. Богуспаев Даулеткарим Касымкаримович (аға жаттықтырушы) (ерлер)
11. Абъеманов Кентай Самарканович (аға жаттықтырушы) (әйелдер)
12. Акименкова Лидия Михайловна (Массажист)

Фристайл (могул)

1. Рейхерд Дмитрий Александрович (ШҚО)
2. Бармашов Дмитрий Владимирович (ШҚО)
3. Соколов Андрей Георгиевич (ШҚО )
4. Рыбалова Дарья Владимировна (ШҚО)
5. Галышева Юлия Евгеньевна (ШҚО )
6. Родионова Юлия Евгеньевна (ШҚО )
7. Лемешко Виктор Павлович (Бас бапкер)
8. Рейхерд Виктор Александрович (команда басшысы)
9. Соколов Владимир Борисович (аға жаттықтырушы)
10. Борисов Владимир Иванович (Бапкер)

Коньки

1. Бабенко Дмитрий Александрович (СҚО)
2. Кузин Денис Валерьевич (Костанай облысы)
3. Жигин Александр Александрович (Костанай облысы)
4 Белоусов Артем Васильевич (Астана)
5. Креч Роман Сергеевич (СҚО)
6. Бондарчук Алексей Владимирович (Костанайская область)
7. Глушенко Виктор Валерьевич (Астана)
8. Глущенко Александр Валерьевич (Астана)
9. Баклашкин Максим Анатольевич (Астана)
10. Айдова Екатерина Валерьевна Қарағанды облысы
11. Сокирко Татьяна Сергеевна (СҚО)
12. Жигина Ольга Александровна (Астана)
13. Луговая Виктория Викторовна (Қостанай облысы)
14 Гончар Юлия Владимировна (Қостанай облысы)
15. Шумихина Ирина Александровна (Алматы)
16. Урванцева Елена Александровна (СҚО)
17. Сафина Евгения Наильевна (Ақтөбе облысы)
18. Рыбакова Наталья Александровна (СҚО)
19. Саютин Вадим Александрович (Бас бапкер)
20. Пензин Сергей Петрович (Бапкер)
21. Сургутанов Сергей Валерьевич (Бапкер)
22. Пастушенко Петр Петрович (Бапкер)
23. Божьев Олег Фелевич (Бапкер)
24. Сон Александр Николаевич (Бапкер)
25. Будаева Татьяна Владимировна (Врач)
26. Власов Сергей Николаевич (Массажист)

Трамплиннен шаңғымен секіру

1. Карпенко Николай Николаевич (Алматы)
2. Королев Алексей Владимирович (Алматы)
3. Левкин Евгений Владимирович Алматы
4. Жапаров Радик Батырбекович (ШҚО)
5. Соколенко Константин Иванович Алматы
6. Биекенов Кайрат Оразбаевич (Бас бапкер)
7. Мухаметгалиев Николай Робертович (бапкер — сервисмен)
8. Пчелинцева Татьяна Викторовна (Врач)
9. Ташиева Ирина Салимовна (Психолог)

Мәнерлеп сырғанау

1. Тен Денис Юрьевич (Алматы)
2. Рақымғалиев Абзал Бауржанұлы (Алматы облысы)
3. Адонев Виктор Вячеславович (БҚО)
4. Прилепко Кристина Игоревна (Алматы)
5. Шишкина Марина Евгеньевна (Алматы)
6. Кучеренко Виктория Валерьевна (БҚО)
7. Малюк Екатерина (Астана)
8. Руди Владимир (Астана)
9. Узурова Куралай Рахатовна (Бас бапкер)
10. Френк Кэрол (Жаттықтырушы — кеңесші)
11. Морозов Николай Александрович (Кеңесші — бапкер)
12. Арутюнян Рафик Тренер — (кеңесші)
13. Антонио Карлос-Де Борба Хореограф — (кеңесші)
14. Алексеева Светлана Львовна Тренер-(кеңесші)

Фристайл (акробатика)

1. Аблятифов Руслан Муратович (ОҚО)
2. Хохлов Юрий Юрьевич (ОҚО)
3. Берестовский Сергей Михайлович (Павлодар облысы)
4. Дальмухан Гульмира Азаткызы (ОҚО)
5. Арапбаева Жібек Жүмаділләқызы (ОҚО)
6. Қалмырзаева Ақмаржан (ОҚО)
7. Әбләтифов Мұрат Шаназарұлы (Бас бапкер)
8. Намереков Геннадий Николаевич (аға жаттықтырушы )
9. Байназаров Венер Узбекович (Врач)

Спортивное ориентирование

1. Бабенко Александр Анатольевич (ШҚО)
2. Немцев Алексей Сергеевич (ШҚО)
3. Лиличенко Виталий Дмитриевич (ШҚО)
4. Сорокин Михаил Валерьевич Астана
5. Власов Денис Владимирович Алматы
6. Токбаев Аслан Асылбекович (СҚО)
7. Кузмина Евгения Алексеевна (ШҚО)
8. Михайлова Татьяна Николаевна (ШҚО)
9. Новикова Ольга Александровна (Астана)
10. Молдашева Эльмира Мейрамовна (Астана)
11. Власова Мария Геннадьевна (Алматы)
12. Имашева Меруерт Ерлановна (ШҚО)
13. Исаченко Александр Демянович (Бас бапкер)
14. Архипов Владимир Леонидович (Команда жетекшісі)
15. Новиков Александр Владимирович Бапкер — (кеңесші)
16. Ефимов Сергей Анатольевич (Аға жаттықтырушы)
17. Суханов Петр Семёнович (Врач)

Шорт-трек

1. Бекжанов Айдар Болатұлы (БҚО)
2. Сұлтанғалиев Артур Ғайысұлы (БҚО)
3. Жұмағазиев Нұрберген Батырғалиұлы (БҚО)
4. Әжіғалиев Абзал Абайұлы (БҚО)
5. Андреев Федор Александрович (Қостанай облысы)
6. Симонова Инна Валерьевна (БҚО)
7. Мотова Ксения Владимировна (БҚО)
8. Волокитина Дарья Сергеевна (Қостанай облысы)
9. Кузнецова Анастасия Вячеславовна (Қостанай облысы)
10. Самарина Анна (Қостанай облысы)
11. Карсыбеков Мадыгали Абдыгалиевич (Бас бапкер)
12. Саитов Даниль Аджи — Акперович (Команда жетекшісі)
13. Мухамбеткалиев Жаслан Турарбекович (Бапкер)
14. Федоренко Николай Николаевич (Бапкер)
15. Лозанов Ангел (Врач)
16. Янг Енгхуа (Массажист)

Допты хоккей

1. Қайрекешев Ілияс Ғабитұлы (БҚО)
2. Тақыров Нариман (БҚО)
3. Казыбаев Арстан Жүсіпұлы (БҚО)
4. Нұгманов Ескендір Сәкенұлы (БҚО)
5. Әліпқалиев Еламан (БҚО)
6. Оразғалиев Нұрлан (БКО)
7. Аманшин Самат (БҚО)
8. Грибанов Петр Сергеевич (БҚО )
9. Никитин Дмитрий (БҚО )
10. Суетнов Виталий Сергеевич (БҚО )
11. Темірғалиев Асқар (БҚО )
12. Шавалдин Николай Викторович (БҚО )
13. Новожилов Владислав Павлович (БҚО )
14. Исалиев Рауан Орынбасарович (БҚО )
15. Ларионов Антон Геннадьевич (БҚО )
16. Пономаренко Дмитрий (БҚО )
17. Кармак Дмитрий (БҚО )
18. Токмаков Сергей (БҚО )
19. Никишов Алексей Владимирович (Бас бапкер )
20. Ионкин Александр Михайлович ( Аға жаттықтырушы)
21. Мангубаев Марат (Команда жетекешісі)

Шайбалы хоккей (әйелдер)

1. Раушанова Айжан Төлегенова (Алматы)
2. Обыденнова Дарья Ивановна (Алматы)
3. Косенко Анна Анатольевна (Алматы)
4. Трунова Наталья Витальевна (Алматы)
5. Сазонова Виктория Александровна (Алматы)
6. Шу Галина Нурислановна (Алматы)
7. Конышева Ольга Петровна (Алматы)
8. Штельмайстер Елена Станиславовна (Алматы)
9. Мұсатаева Виктория Назымқызы (Алматы)
10. Супрун Альбина Григорьевна (Алматы)
11. Орлова Анастасия Владимировна (Алматы)
12. Яковчук Наталья Владимировна (Алматы)
13. Свиридова Лариса Сергеевна (Алматы)
14. Фукс Алена Борисовна (Алматы)
15. Ибрагимова Любовь Сергеевна (Алматы)
16. Тухтиева Зарина Рақымқызы (Алматы)
17. Потапова Ольга Владимировна (Алматы)
18. Крюкова Ольга Александровна (Алматы)
19. Ашихина Александра Владимировна (Алматы)
20. Топкаева Мария (ШҚО)
21. Нұрғалиева Ғалия Санатқызы (Алматы)
22. Королева Татьяна Анатольевна (Алматы)
23. Мальцев Александр Иванович (Бас бапкер)
24. Соловьев Сергей Игоревич (Аға жаттықтырушы)
25. Скобелкина Наталья Васильевна (бапкер)
26. Петреченко Сергей Алексеевич (бапкер)
27. Галитдинов Фигим Фигимович (Инвентарь бойынша менедежер)
28. Бодур Светлана Николаевна (Врач)
29. Рахматулина Екатерина Васильевна (Массажист)

Шайбалы хоккей (ерлер)

1. Еремеев Виталий (ШҚО)
2. Колесник Виталий (ШҚО)
3. Кузнецов Алексей (ШҚО)
4. Савченко Роман (ШҚО)
5. Васильченко Алексей (ШҚО)
6. Фадеев Евгении (ШҚО)
7. Новопашин Виталий (ШҚО)
8. Литвиненко Алексей (ШҚО)
9. Семенов Максим (ШҚО)
10. Коледаев Алексей (ШҚО)
11 Блохин Евгений (Қарағанды облысы)
12. Бумагин Евгении (Астана)
13. Гаврилин Андрей (Қарағанды облысы)
14. Краснослабоцев Вадим (Қарағанды облысы)
15. Рымарев Евгений (ШҚО)
16. Старченко Роман (ШҚО)
17 Воронцов Алексей (ШҚО)
18. Жайлауов Талгат (ШҚО)
19. Полищюк Федор (Астана)
20. Худяков Максим (ШҚО)
21. Биляев Максим (ШҚО)
22. Уппер Дмитрий (ШҚО)
23. Дударев Дмитрий (Астана)
24. Хомутов Андрей Валентинович (Бас бапкер)
25. Шаянов Андрей Викторович (Аға жаттықтырушы)
26. Стариков Сергей Викторович (Бапкер)
27. Ахцигер Александр Иванович (бапкер)
28. Оразбаев Нурлан Сайранович (Бас менеджер)
29. Мукатаев Марат Калиевич (Менеджер)
30. Гусейнов Вадим Шамильевич (Менеджер)

«Абай-ақпарат»

 

 

По сообщению сайта abai.kz ақпараттық порталы