Киевское «Динамо» вышло в четвертьфинал Кубка Чемпионов Содружества

Дата: 19 января 2011 в 18:10 Категория: Новости спорта

Київське «Динамо» вийшло до чвертьфіналу Кубка Чемпіонів Співдружності, що триває в Москві. Не перемігши у жодному матчі своєї групи столичний клуб все ж виконав завдання-мінімум. Докладніше в огляді Андрія Чернишкова.

Вихід до наступної стадії Кубка співдружності для динамівців, що виступають на турнірі — це вже досягнення. Адже основа клубу зараз перебуває на тренувальному зборі в Ізраїлі, а до Росії приїхав найближчий резерв під керівництвом нового тренера дублерів — Андрія Гусіна. І наставник, і гравці — це недалеке майбутнє команди, яке лише в таких турнірах може набути необхідної ігрової практики. Тут зовсім юні футболісти протистоять досвідченим суперникам, які не пробачають навіть найменшої помилки.

Виняток хіба що молодіжна збірна Росії, яка виступала в групі з «Динамо» поза конкурсом. Саме з росіянами українці проводили заключний поєдинок. До цього підопічні Гусіна встигли поступитися і зіграти внічию у перших двох матчах свого квартету «Д». Щоб пройти до чвертьфіналу киянам треба було не програти сусідській збірній з великим рахунком. Втім, цього не сталося — обидві команди показали рівний футбол. У результаті — суха нічия — 0:0.

За правилами турніру Росія не змогла продовжити боротьбу, тому до наступної стадії пройшло «Динамо», яке посіло у групі третє місце. Тепер в одній четвертій фіналу кияни зустрінуться з білоруським «Шахтарем».