Футбольная сборная Украины покидает Кипр победителем

Дата: 10 февраля 2011 в 14:40 Категория: Новости стран мира

Збірна України з футболу — переможець товариського турніру на Кіпрі. У фіналі перед командою Юрія Калитвинцева капітулювала збірна Швеції. Як і в попередньому матчі проти румунів, сильнішого визначила лише серія пенальті. За черговою футбольною лотереєю на Кіпрі стежила Ольга Зоріна.

Ольга Зоріна, кореспондент:

— Обидві команди матч розпочали спокійно, навіть дещо мляво. І шведи, приспавши пильність українських захисників, уже на 7-й хвилині провели результативну атаку.

Ібрагімович скинув м'яч грудьми просто на ногу Ельмандеру, який невідпорно пробив у дев'ятку воріт Шовковського. Вирівняти становище українцям допоміг голкіпер шведів. Він грубо зупинив Девіча. Саме це падіння не дозволило Марко вийти на поле після перерви.

Марко Девіч, гравець збірної України з футболу:

— Да, да. Это почувствовал под конец тайма. Ушиб это спины получил такой сильный, что даже второй тайм не сыграл.

Призначений пенальті реалізував сам Девіч. Рахунок 1-1 протримався аж до фінального свистка. Далі визначити переможця у традиційній на Кіпрі серії одинадцятиметрових було не важко. Перший удар, щоправда, зіпсував Кравець, проте інші — не схибили.

Анатолій Тимощук, гравець збірної України з футболу:

— Ну, я вийшов, бачили якраз, небагато часу провів на футбольному полі. Ну, але все-таки я думаю, всі очікували, що вже будуть одинадцятиметрові. То, як і вчора, бив другим, і забив — це саме головне.

Шовковському вдалося парирувати останню спробу шведів і зберегти на табло переможні 5:4. На трибунах за національну збірну натхненно вболівали українські легіонерки пермського жіночого клубу, який цими днями проводить збір на Кіпрі. Коли настала слушна нагода — вони прийшли підтримати колег.

У березні «жовто-сині» поміряються силами з італійцями, а влітку — із французами.

Ольга Зоріна, Дмитро Євчин, Володимир Дєдов, «Новини». Телеканал «Інтер»