Впервые матч украинской лиги судила женщина-арбитр

Дата: 21 марта 2011 в 13:40 Категория: Новости спорта

Дебют жінки-арбітра, поразка «Динамо», важка травма лідера «Шахтаря» — все це про двадцять другий тур української футбольної прем'єр-ліги. Про найцікавіші події центральних матчів чемпіонату — розкаже Андрій Чернишков.

У тому, що лідер прем'єр-ліги — «Шахтар» обіграє вдома «Волинь», не сумнівався ніхто. Однак перемога виявилася Пірровою. Тринадцята хвилина матчу стала нещасливою для нападника гірників Луїса Адріано. Після жорсткого зіткнення з голкіпером гостей гравець покинув і поле, і Донбас-арену в кареті швидкої. Арбітр у цьому епізоді злочинних дій не угледів, чим дуже розлютив Мірчу Луческу. Розсердилися і його підопічні — вони просто змели «Волинь» із поля.

Двічі забивали бразильці — Жадсон і Тейшейра, болівієць Морено також залишив свій слід у воротах суперника. А розбавив північноамериканську компанію голеадорів — вірмен Мхітарян. 4:0 у підсумку.

Довгий час найцікавішою персоною матчу запорізького «Металурга» та сімферопольської «Таврії» була жінка-арбітр — Наталя Рачинська. Це вперше матч українського чемпіонату обслуговувала представниця слабкої статті. А на полі господарі впевнено перемагали — 2:0, аж до компенсованого часу. Після дев'яностої хвилини прокинулися гості. Спочатку відіграли одного гала. А вже за хвилину захисник запоріжців несподівано навіть для себе зіграв рукою. Кримчани отримали право на пенальті, яке реалізував Ідахор. Нічия — 2:2.

У центральному матчі туру «Динамо» в гостях мінімально поступилося «Дніпру». А претендент на бронзу «Металіст» поділив очки із Кривбасом.

На чолі прем'єр-ліги «Шахтар». Зовсім близько до «Динамо» підібралися «Металіст» та «Дніпро». Одноосібний атусайдер — «Металург» Запоріжжя.